UTV

Zefir. Elektryczna przyszłość!

Zefir 1 to uniwersalny pojazd elektryczny.

Doskonale sprawdzi się na szosie lub innych powierzchniach utwardzonych, jak również na trawnikach, łąkach, w parkach i lasach. Znajduje szerokie zastosowanie w logistyce, budownictwie, turystyce i hotelarstwie, gospodarstwach rolnych, ogrodach zoologicznych i botanicznych, na polach golfowych, lotniskach, fabrykach, magazynach czy też w wielu zadaniach realizowanych przez służby patrolowe albo przedsiębiorstwa usług komunalnych.

Zefir 1 jest ekonomiczny i dynamiczny.

Posiada silnik elektryczny o mocy 6kW, idealny nawet do intensywnych zadań. Zapewnia przejazd do 80 km na jednym ładowaniu, a maksymalna prędkość to 60km/h. Obszerna skrzynia transportowa zintegrowana jest z podnośnikiem hydraulicznym. Wyposażony w solidne opony szosowe oraz wszystkie elementy wymagane do poruszania się również po drogach publicznych.

Zefir 2 to pojazd stworzony do zadań w bardziej wymagających warunkach.

Doskonale sprawdzi się w parkach narodowych i krajobrazowych, rezerwatach, gospodarstwach rolnych, stadninach, szkółkach drzew, sadach, winnicach, w leśnictwie czy łowiectwie. Dostarczy również niezapomnianych wrażeń z wycieczek rekreacyjnych, które nie muszą prowadzić tylko utartymi drogami.

Zefir 2 to moc bez kompromisów.

Posiada układ 4×4 napędzany dwoma silnikami. Podstawowy silnik 6kW wspierany jest przez dodatkowy silnik o mocy 3.5kW, napędzający wyłącznie przednią oś. Wytrzymała konstrukcja oraz opony terenowe gwarantują wykonanie zadania praktycznie w każdym terenie.