Serwis

i części zamienne

Twoją maszynę przygotujemy do działania w miejscu jej pracy

Co to oznacza?

Przeglądy okresowe, gwarancyjne i pogwarancyjne, a także nagłe naprawy maszyn i urządzeń wykonamy u Ciebie. Nie musisz się już fatygować się z transportem i dostarczaniem nam sprzętu.

Badix: Machines Box jest autoryzowanym dealerem takich marek jak Honda, Miimo, Milwaukee, Kioti czy Bomag. W naszej ofercie znajdziecie również oryginalne części zamienne takich producentów jak John Deere, Manitou, Pottinger i wielu innych.

Chcemy, by każdy kto nas odwiedzi mógł przekonać się sam, że najlepszy wybór to ten, gdy jest z czego wybierać. To, w połączeniu z fachowym doradztwem i specjalistycznym podejściem do klienta sprawia, że w naszych showroomach poczujesz się pewnie i świadomie.

Zapraszamy - przekonaj się sam.

Pamiętaj, nigdy nie ryzykuj w kwestii serwisu i eksploatacji!

Konsekwencje stosowania nieoryginalnych elementów eksploatacyjnych mogą grozić bardzo kosztownymi awariami Twoich maszyn.

W BADIX przygotowaliśmy dla Was

wyjątkową ofertę, oryginalnych części, filtrów i olei.

W sumie, moglibyśmy tak wymieniać jeszcze bardzo długo.

W skrócie – posiadamy cały szereg olei, filtrów, części zamiennych i roboczych uznanych producentów. Możesz być pewien natychmiastowej dostępności, kontroli jakości i maksymalnej żywotność naszej oferty.

Dzięki partnerstwu z Polboto i wiodącymi producentami oraz dostawcami gwarantujemy Ci najlepsze efekty pracy, dzięki optymalnym rozwiązaniom!