MX Fuel Equipment

Milwaukee

Cięcie
Pierwsza na świecie akumulatorowa przecinarka o pełnym zakresie cięcia tarczą o średnicy 350 mm zapewnia odpowiednią moc do cięcia betonu zbrojonego. Szybkie rozpoczęcie (3 sekundy) i zakończenie pracy. Wyeliminowana konieczność przygotowania mieszanki benzyny i oleju do zasilania silnika maszyny spalinowej. Eliminuje bóle głowy z powodu wdychania oparów benzyny: może być stosowany w pomieszczeniach zamkniętych ze względu na zerową emisję spalin. Wydajność porównywalna z urządzeniem spalinowym z maksymalną prędkością bez obciążenia 5 370 obr/min i maksymalną głębokością cięcia 125 mm.

Wyburzanie
Pierwszy na rynku bezprzewodowy młot wyburzeniowy z uchwytem narzędziowym HEX 28 mm zapewnia moc równą podobnym młotom z zasilaniem sieciowym, na sprężone powietrze lub zasilanych silnikiem spalinowym. Młot Heavy Duty zapewnia energię udaru 64 J dla najbardziej wymagających zastosowań przy pracach wyburzeniowych. Technologie antywibracyjne i amortyzacyjne pozwalają użytkownikowi na całodniową pracę bez osiągania niebezpiecznych poziomów ekspozycji na szkodliwe dla zdrowia wibracje.

Przepychanie rur
Zintegrowany system POWERTREDZ™ wymaga tylko jednej osoby do przenoszenia urządzenia do i z samochodu dostawczego, po schodach budowlanych w górę i w dół. Całkowicie zamknięty bęben dla najlepszej ochrony i uniknięcia rozprzestrzeniania odpadów. Moc urządzenia pozwala na oczyszczenie instalacji o długości nawet do 60 m. Elektroniczny pedał nożny z antypoślizgowym uchwytem i zintegrowanym hamulcem bębnowym, który bardzo szybko zwalnia bęben, zapewniając maksymalną kontrolę i bezpieczeństwo użytkownika. Pojemność bębna MX FUEL™ dla przewodów do czyszczenia rur spustowych o szerokości 16 mm x 30 m i szerokości 20 mm x 30 m.

Wiercenie diamentowe
Dzięki wydajności akumulatora urządzenie wykonuje profesjonalne wiercenie otworów o średnicy 152 mm na sucho i mokro. Dwubiegowa przekładnia dla wielu zastosowań z laserowo wygrawerowanym oznaczeniem prędkości obrotowej w zależności od średnicy zastosowanej korony diamentowej. Bieg 1: wiercenie rdzeniowe otworów o średnicy do 75 mm na mokro i na sucho przy 1 600 obr/min. Bieg 2: wiercenie rdzeniowe otworów o średnicy od 76 mm do 152 mm przy 800 obr/min. Opatentowane sprzęgło AUTOSTOP™ zapewnia najlepszą w swojej klasie ochronę zapobiegając samodzielnemu obracaniu się wiertnicy po utracie nad nią kontroli przez użytkownika.

Oświetlenie
Strumień świetlny TRUEVIEW™ o wysokiej intensywności i mocy aż do 27.000 lumenów przy zasilaniu sieciowym i aż do 20.000 lumenów przy zasilaniu bezprzewodowym. Możliwość regulacji głowic lampy w wielu kierunkach pozwalając przy tym użytkownikowi na nakierowanie światła na wybrane miejsce. Niska waga urządzenia - tylko 48 kg, które posiada dwa duże koła przystosowane do każdego terenu zapewniające łatwy transport lampy nawet przez mokry i nierówny teren budowy przy minimalnym wysiłku.

MXF CP203 i MXF XC406
Akumulatory MX FUEL™ REDLITHIUM™ wykorzystują najwyższej jakości technologię litowo-jonową. Moc kompaktowego akumulatora pozwala użytkownikom na pracę w miejscach, gdzie doprowadzenie kabli zasilających jest niemożliwe, niebezpieczne lub znacznie utrudnia działania. Akumulatory MX FUEL™ REDLITHIUM™ charakteryzują się unikalną konstrukcję chroniącą przed upadkami, wibracjami, wodą i skrajnie niskimi lub wysokimi temperaturami.