Ładowanie, akumulatory, ładowarki

Milwaukee

Ładowanie
Ładuje akumulator MXF CP203 w 55 min. Ładuje akumulator MXF XC406 w 90 min. Inteligentny system REDLINK™ optymalizuje natężenie prądu ładowania (4.5 A/h) każdego z akumulatorów w celu skrócenia czasu ładowania. Wbudowany wentylator optymalizuje czas ładowania oraz wydajność urządzenia.

Akumulatory i ładowarki
Nowa, przełomowa technologia akumulatorów HIGH OUTPUT™ zapewnia o 50% więcej mocy w porównaniu z innymi akumulatorami M18™ REDLITHIUM™. Opatentowany system REDLINK™ zapewnia akumulatorowi ochronę w trudnych warunkach pracy i osiąganie optymalnej wydajności. Nagrzewa się o 50% mniej niż inne akumulatory Milwaukee® REDLITHIUM™, dzięki czemu operatorzy mogą pracować z narzędziami akumulatorowymi mocniej i dłużej niż kiedykolwiek wcześniej. Nowe akumulatory HIGH OUTPUT™ umożliwiają całkowitą rezygnację z narzędzi sieciowych w miejscu pracy dzięki zapewnieniu czasu pracy dłuższego niż kiedykolwiek. Wytrzymała metalowa obudowa akumulatora z odpornymi na wstrząsy separatorami zapobiega uszkodzeniom związanym z wibracjami i upadkami.

MXF CP203 i MXF XC406
Akumulatory MX FUEL™ REDLITHIUM™ wykorzystują najwyższej jakości technologię litowo-jonową. Moc kompaktowego akumulatora pozwala użytkownikom na pracę w miejscach, gdzie doprowadzenie kabli zasilających jest niemożliwe, niebezpieczne lub znacznie utrudnia działania. Akumulatory MX FUEL™ REDLITHIUM™ charakteryzują się unikalną konstrukcję chroniącą przed upadkami, wibracjami, wodą i skrajnie niskimi lub wysokimi temperaturami. Praca w temperaturach do -28.0°C. Najbardziej zaawansowany elektroniczny system zarządzania energią komunikuje się z narzędziem w celu zapewnienia pełnej mocy w równowadze z maksymalną wytrzymałością. Zasilanie akumulatorowe pozwala na pracę w ograniczonych przestrzeniach, pomieszczeniach zamkniętych oraz w wykopach. Najnowsze rozwiązanie na rynku elektronarzędzi.