MASZYNY BUDOWLANE

Aries, Mikasa, Airman

Maszyny budowlane Aries
Aries Power Equipment to firma, która od ponad 20 lat zajmuje się zaopatrywaniem firm budowlanych w profesjonalne maszyny zagęszczające oraz tnące w segmencie lekkich maszyn budowlanych. W swojej ofercie posiadamy światowej jakości japońskie stopki wibracyjne i zagęszczarki firmy MIKASA oraz bardzo wydajne i niezawodne przecinarki jezdne serii SHARKY. Uzupełnieniem oferty są lekkie mini-koparki japońskiej firmy AIRMAN. Wszystkie maszyny wyposażone są w nowoczesne silniki znanych japońskich producentów, gwarantujące niezawodność podczas prac drogowych i brukarskich.

Zagęszczarki i przecinarki
Oferujemy szeroką gamę zagęszczarek wibracyjnych oraz przecinarek do nawierzchni. Zagęszczarki wibracyjne przeznaczone są do zagęszczania piasku, żwiru i gruntów niespoistych. Zastosowanie płyty poliuretanowej pozwala na zagęszczanie kostki brukowej, a dzięki zastosowaniu zbiornika na wodę maszyny te stają się narzędziem do prac asfaltowych podczas łatania nawierzchni. Przecinarki do nawierzchni wyposażone są w zbiorniki na chłodziwo, system bezstopniowej regulacji głębokości cięcia oraz trójkołowy wózek zapewniający płynną i wydajną pracę urządzenia. Modele wyższe wyposażone są dodatkowo we wskaźnik głębokości cięcia, co zwiększa wydajność i jakość obsługi urządzenia.

Maszyny budowlane Mikasa
MIKASA to silna, międzynarodowa marka maszyn budowlanych, nr 1 w Japonii, nr 1 w Azji oraz nr 2 w Stanach Zjednoczonych. Produkty Mikasa są również popularne w krajach europejskich jak: Włochy, Francja. MIKASA wypracowała swoją własna innowacyjną technologię reagującą na zmieniający się rynek i co za tym idzie zmieniające się potrzeby klientów. Nowa seria ubijaków MTX jest wcieleniem naszych materialnych i niematerialnych umiejętności, wiedzy oraz pasji tworzenia. Najwyższa 100%-owa, Japońska jakość i system kontroli ISO 14001 sprawia że w produkcji niema kompromisów. Najwyższej jakości komponenty oraz staranność montażu są gwarantem niezawodności naszych maszyn. W naszej ofercie znajdą Państwo:

Ubijaki wibracyjne
Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną serię skoczków MTX oraz MT firmy MIKASA. Konstruktorzy nadali maszynom nowoczesny design, przy jednocześnie doskonałych parametrach wydajnościowych oraz ergonomii pracy maszyn. Oferowane przez nas ubijaki wibracyjne przeznaczone są do prac zagęszczających: wszystkich rodzajów podłoża, gdzie wymagany jest wysoki stopień zagęszczenia. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i zwartej budowie idealnie nadają się do pracy w wykopach oraz podczas naprawy i konserwacji dróg.

Zagęszczarki jednokierunkowe
MIKASA oferuje gamę zagęszczarek wibracyjnych o wadze od 78 do 120 kg. Maszyny te przeznaczone są do zagęszczania piasku, żwiru i gruntów niespoistych. Zastosowanie płyty poliuretanowej pozwala na zagęszczanie kostki brukowej, a dzięki zastosowaniu zbiornika na wodę maszyny te stają się narzędziem do prac asfaltowych podczas naprawiania nawierzchni. Wszystkie maszyny wyposażone są seryjnie z zbiorniki na wodę i zraszacze do zagęszczania asfaltu.

Zagęszczarki rewersyjne
Mikasa to światowy lider w produkcji zagęszczarek rewersyjnych. Kilkadziesiąt lat doświadczeń pozwoliło stworzyć perfekcyjne, uznane na całym świecie maszyny. W ofercie MIKASY znajduje się cała linia klasycznych zagęszczarek rewersyjnych MVH od 120 do 550 kg. Nowością w ofercie MIKASY jest seria maszyn MVH-PAS, wyposażonych w miernik zagęszczenia gruntu od 340 do 550 kg.

Przecinarki
Z szerokiej oferty przecinarek firmy Mikasa, na początek wprowadzamy na rynek polski model uniwersalnej maszyny MCD-218CEH. Jest ona wyposażona w precyzyjny napęd śrubowy co pozwala pracować bardzo płynnie i zdecydowanie bardziej wydajnie niż klasyczną maszyną bez napędu. Przecinarka ta będzie uzupełnieniem naszych własnych maszyn serii SHARKY.

Walce wibracyjne
Walce wibracyjne to największe maszyny zagęszczające w ofercie firmy MIKASA. Obecnie produkowane 3 modele, o ciężarze od 620 do 730 kg, w pełni wypełniają lukę pomiędzy zagęszczarkami rewersyjnymi a dużymi walcami z siedziskiem. Wszystkie maszyny wyposażone są w silniki diesla.

Transporter gąsienicowy Honda
Uniwersalny transporter Honda HP BXE jest niezastąpioną maszyną pomocniczą do bezpiecznego i nieskomplikowanego transportu ciężkich ładunków. Został zaprojektowany tak, aby z łatwością obsługiwać ciężkie prace transportowe i zapewnić uniwersalność dla różnorodnych zadań, szczególnie w trudnym terenie. Transporter Honda jest silny i niezawodny, dzięki niemu łatwo zaoszczędzić czas i siłę roboczą. Na budowach i w przedsiębiorstwach komercyjnych, w leśnictwie i rolnictwie, a także w ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu: transporter Honda nadaje się do najróżniejszych zadań, w których ciężkie materiały muszą być przemieszczone. Kiedy droga staje się kamienista w terenie lub na pochyłościach nie będziesz chciał zrezygnować z twojego nowego pomocnika Honda HP 500 BXE.

Minikoparki Airman
Minikoparki Airman produkowane są od 40 lat. Od początku charakteryzują się zaawansowaną technologią dzięki czemu cieszą się doskonałą reputacją wśród klientów. Aktualna oferta składa się z tradycyjnych, jak również koparek z tzw. "zerowym tyłem" o wadze od 1,1 do 5,3 tony. Oprócz standardowych, klasycznych modeli minikoparek Airman posiada w swojej ofercie również koparki z tak zwanym "zerowym tyłem", czyli takie, w których podczas obrotu kabiny jej tył zawsze zawiera się w obrysie gąsienicy. AIRMAN jest jednym z pierwszych producentów tego typu minikoparek. Minikoparki znajdują szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie ograniczona przestrzeń nie pozwala na zastosowanie klasycznych maszyn.
W naszej ofercie: