Jedyny taki showroom


Badix: Machines Box jest autoryzowanym dealerem takich marek jak Honda, Miimo, Milwaukee czy Bomag. W naszym showroomie, położonym przy ul. Kożuchowskiej możecie Państwo obejrzeć sprzęt, którym jesteście zainteresowani, zasięgnąć porady specjalistów, dowiedzieć się wszelkich szczegółów dotyczących urządzeń, które planujecie Państwo wykorzystać. Nasz showroom powstał, by dokonywane przez Państwa zakupy oparte były na maksymalnej ilości dostępnych informacji, a technologia, która trafi do Państwa domów i przedsiębiorstw mogła cieszyć przez lata.

Szeroki asortyment


W Badix postawiliśmy sobie za cel zagwarantowanie klientowi możliwie najszerszego asortymentu. Chcemy, by każdy kto nas odwiedzi mógł przekonać się sam, że najlepszy wybór to ten, gdy jest z czego wybierać. To, w połączeniu z fachowym doradztwem i specjalistycznym podejściem do klienta sprawia, że w naszym showroomie poczujesz się pewnie i świadomie. Zapraszamy - przekonaj się sam.

Dotknij i sprawdź


Zakupy przez internet mają swoich fanów, my oczywiście do nich należymy. Czasem jednak nic nie zastąpi spojrzenia na sprzęt w rzeczywistości, obejrzenie z każdej strony, porównanie wymiarów lub sprawdzenie czy "dobrze leży w ręce". W showroomie Badix stawiamy na przekazanie możliwie jak największej ilości informacji, które pozwolą Tobie cieszyć się każdym zakupem przez lata.

BADIX
Machines Box