Walce do asfaltu

BOMAG

Lekkie walce tandemowe <5t
Solidne maszyny- przegubowy układ kierowniczy nie jest przyspawany do ramy i jest łatwo dostępne w nagłych przypadkach. Wszystkie maszyny są wyposażone w funkcję ruchu w bok. Wygodna obsługa- przestronna platforma operatora z kompaktową kierownicą ma solidną deskę rozdzielczą z dużymi przełącznikami. Intuicyjna obsługa za pomocą łagodnie reagującej dźwigni sterującej oraz doskonała widoczność krawędzi bębna zapewniają bezstresowe środowisko pracy. Effective work- Dzięki ECONOMIZEROWI zagęszczanie jest proste i niezawodne. Unikasz zbędnych przejazdów, oszczędzając czas i pieniądze. Szybkie serwisowanie- firma BOMAG zrezygnowała ze smarowniczek. Przegubowy układ kierowniczy jest również bezobsługowy. Silnik, centralna skrzynka elektryczna i pompa wodna są łatwo dostępne. Oszczędza to czas i upraszcza codzienną konserwację. Opłacalność: ogromna! Dzięki BOMAG TELEMATIC każda maszyna jest w zasięgu myszki. W każdej chwili możesz pobierać dane dotyczące lokalizacji i eksploatacji oraz zarządzać flotą w bardziej efektywny sposób.

Ciężkie walce tandemowe przegubowe 5-16t
Opłacalność: ogromna! ECOMODE zapewnia zależną od obciążenia i ekonomiczną pracę bez wysokich prędkości obrotowych silnika. Duża oszczędność paliwa i maksymalna wydajność w każdym projekcie budowy drogi. Zagęszczanie: udane za pierwszym razem! Proste i niezawodne zagęszczanie dzięki ECONOMIZER i BCM. Unikasz zbędnych przejazdów, zagęszczanie jest dokładnie dokumentowane. Optymalne zagęszczanie jest tak proste. Konserwacja: szybka! Codzienna konserwacja jest niezbędna. Dzięki koncepcji EasyService wszystkie punkty konserwacji są łatwo dostępne z poziomu gruntu. I nie ma żadnych smarowniczek. Wibracje na trzy sposoby! Tylko walce tandemowe BOMAG oferują trzy systemy wibracyjne. Dzięki podwójnym wibracjom, TanGO i ASPHALT MANAGER masz do wyboru trzy technologie. Stanowisko operatora: zoptymalizowane! BOMAG nigdy nie zapomina o operatorze walca. Jego miejsce pracy zapewnia najlepszą widoczność i oferuje przestrzeń oraz komfort obsługi na najwyższym poziomie. A to przekłada się na dobre rezultaty i wydajność.

Ciężkie walce tandemowe z ławą skrętną 5-12t
Zawsze na widoku z BOMAG TELEMATIC. Dzięki BOMAG TELEMATIC każda maszyna jest w zasięgu myszki. W każdej chwili możesz pobierać dane dotyczące lokalizacji i eksploatacji oraz zarządzać flotą w bardziej efektywny sposób. Automatyczne raporty zapewniają pełną przejrzystość w zakresie zużycia paliwa, czasów spoczywania i możliwości optymalizacji floty. BOMAG TELEMATIC obejmuje również monitorowanie w czasie rzeczywistym trwającego przeglądu i historii konserwacji.

Walce ogumione
Maksymalny komfort i łatwość obsługi. Przestronna kabina ROPS Łatwo obracalny i przesuwany fotel operatora Szybko reagujący sterownik jazdy Nowy typ „hamulca wahaczowego” o tej samej szerokości co stanowisko operatora. Zawsze na widoku z BOMAG TELEMATIC. Dzięki BOMAG TELEMATIC każda maszyna jest w zasięgu myszki. W każdej chwili możesz pobierać dane dotyczące lokalizacji i eksploatacji oraz zarządzać flotą w bardziej efektywny sposób. Automatyczne raporty zapewniają pełną przejrzystość w zakresie zużycia paliwa, czasów spoczywania i możliwości optymalizacji floty. BOMAG TELEMATIC obejmuje również monitorowanie w czasie rzeczywistym trwającego przeglądu i historii konserwacji. Najwyższa jakość powierzchni, lepsze rozłożenie obciążenia na opony, zagęszczanie bliżej krawędzi toru zapewnia optymalną widoczność zewnętrznych krawędzi opon.