Układarka do asfaltu i ładowarka

BOMAG

Budowa dróg to złożone zadanie. Dlatego też wszystkie układarki BOMAG – niezależnie od klasy i wersji kołowej bądź gąsienicowej – są projektowane z myślą o wydajności. Przekłada się to zarówno na niższe zużycie paliwa, jak i na krótszy czas gotowości do pracy oraz niezrównany poziom zagęszczania wstępnego. Nasze maszyny zostały opracowane i zoptymalizowane przez inżynierów korzystających z pięćdziesięciu lat doświadczenia zwłaszcza w zakresie wydajnego budowania dróg. Każda opuszczająca zakład maszyna jest w maksymalnym stopniu niezawodna. To kolejny powód, dla którego wybór firmy BOMAG to inwestycja przynosząca korzyści przez wiele lat.

Układarka do asfaltu
TELEMATIC zawsze wiesz, co się dzieje. Dzięki BOMAG TELEMATIC każda maszyna jest w zasięgu myszki. W każdej chwili możesz pobierać dane dotyczące lokalizacji i eksploatacji oraz zarządzać flotą w bardziej efektywny sposób. Automatyczne raporty zapewniają pełną przejrzystość w zakresie zużycia paliwa, czasów spoczywania i możliwości optymalizacji floty. BOMAG TELEMATIC umożliwia ilustrowanie w czasie rzeczywistym całościowego planowania i historii serwisu. Najszybsze możliwe czasy nagrzewania. MAGMALIFE – innowacyjna technologia stołu do układania nawierzchni. W koncepcji MAGMALIFE grzałki prętowe odlewane są z aluminium. Doskonała widoczność. Dzięki przesuwanemu stanowisku operatora i funkcji SIDEVIE. Optymalna ergonomia- dzięki opatentowanej koncepcji obsługi SIDEVIEW. Najszybsze możliwe czasy nagrzewania. MAGMALIFE – innowacyjna technologia stołu do układania nawierzchni.

Ładowarka
Maksymalna łatwość obsługi - indywidualnie regulowane stanowisko robocze zapewnia komfortowe operatorowi środowisko pracy. Duży przepływ materiału - taśma transportowa ma szerokość 1,2 metra i może dostarczyć 4000 ton materiału na godzinę. Prosta i wydajna obsługa - automatyczna regulacja odległości w standardzie zapewnia bezpieczną pracę. Maksymalna elastyczność. Opcjonalna obracana taśma transportowa może być zmontowana w czasie krótszym. Kontrolowany przepływ materiału - dzięki montowanemu w standardzie czujnikowi taśmy transportowej materiał do ułożenia płynnie dociera do zasobnika. Niezawodne działanie- wzmocniona łańcuchem taśma transportowa gwarantuje długą żywotność i niskie koszty eksploatacji. działanie. Wzmocniona łańcuchem taśma transportowa gwarantuje długą żywotność i niskie koszty eksploatacji. Większy zasobnik- duży zasobnik materiału ma pojemność 15 ton i zapewnia dużą rezerwę przy zmianie pojazdów ciężarowych.