Recykler i stabilizator gruntu

BOMAG

Recyklery i stabilizatory gruntu BOMAG doskonale sprawdzają się na każdym placu budowy. Recyklery BOMAG są wykorzystywane w wielu zastosowaniach – od parkingów, dróg, składowisk odpadów i tam po tereny przemysłowe, główne autostrady, linie kolejowe i lotniska. Nasze unikalne i globalne produkty zostały stworzone z myślą o różnorodnych zastosowaniach, takich jak kruszenie asfaltu, stabilizacja gruntu czy recykling na zimno. Doświadczony międzynarodowych zespół specjalistów BOMAG gwarantuje spełnienie wymogów każdej budowy w połączeniu z ciągłą innowacyjnością i wskazywaniem kierunku.

Binder spreader
Rozsypywacz Binder spreader gwarantują niezawodne i precyzyjne wyniki rozsypywanie. Do stabilizacji i ulepszania podłoża równomiernie rozsypywane jest sproszkowane lepiszcze, takie jak cement, wapno lub popiół lotny. System automatycznej regulacji dawki rozsypywania zapewnia nanoszenie ustawionej ilości lepiszcza. Całkowita szerokość rozsypywania może być mechanicznie zmniejszana z 2,4 m krokami po 1 m. Prosta konstrukcja z kilkoma elementami hydraulicznymi zwiększa wytrzymałości rozsiewacza. Precyzyjny wynik rozsypywania- jednorodne dozowanie ze zmienną szerokością rozsypywania, sterowane komputerowo.

Recykler i stabilizator gruntu
Wybierając BOMAG, wybierasz wiedzę, jakość i efektywność. Nasze kompaktowe i wydajne stabilizatory gruntu i recyklery są idealnym rozwiązaniem dla każdego placu budowy. Od parkingów i dróg, poprzez budowę składowisk i wałów przeciwpowodziowych, obiekty przemysłowe, autostrady, linie kolejowe i lotniska – recyklery BOMAG są bardzo wszechstronne. Nasza unikalna, największa na świecie gama produktów z łatwością radzi sobie w najróżniejszych zastosowaniach, takich jak kruszenie asfaltu, stabilizacja gruntu czy recykling na zimno. Doświadczony międzynarodowy zespół ekspertów czuwa nad spełnianiem wymogów, wdrażając rozwiązania odpowiednie dla miejsc pracy i stale wyznacza nowe trendy. Zaufaj naszym inżynierom i sam doświadcz realizacji prac na najwyższym poziomie i z najwyższą niezawodnością.

Laboratorium BTE02
Jakość recyklingu na zimno zaczyna się w laboratorium. W serii odpowiednich testów za pomocą urządzenia laboratoryjnego BTE 02 do bitumu spienionego określa się optymalne tworzenia piany – inaczej okres półtrwania i rozprężanie bitumu, który ma być użyty. Ponieważ do produkcji pianki stosowane są te same główne podzespoły, co w recyklerach BOMAG, możliwe jest określenie praktycznych specyfikacji dla temperatury bitumu oraz ilości wody reakcyjnej i powietrza. Do symulacji produkcji bitumu spienionego w recyklerze BOMAG w laboratorium wymagane jest zastosowanie urządzenia laboratoryjnego BOMAG BTE 02 do produkcji bitumu spienionego w połączeniu z mieszarką BOMAG B 53. Recykling na zimno to dobrze rokująca, ekonomiczna metoda budowlana. Inteligentna technologia otwiera nowy świat możliwości. Firma BOMAG opracowała w pełni zautomatyzowany system wtrysku bitumu. Może być on stosowany do obróbki emulsji bitumicznej i gorącego bitumu spienionego. Kluczowym czynnikiem w recyklingu mix-in-place jest jakość mieszanki. Ten inteligentny system dodatków bitumicznych oferuje nowy poziom jakości.